Michael B. Jordan to pierwsza męska gwiazda kampanii Coacha

Niewielu ma lepszy rok niż Michael B. Jordan . Po tym jak zagrał w historycznym filmie Black Panther , aktor ponownie tworzy historię – tym razem jako pierwsza męska gwiazda kampanii dla Coach. Jordan dołącza do Seleny Gomez i reszty rodziny Coach jako globalna twarz męskich gotowych do noszenia akcesoriów i zapachów, począwszy od sezonu wiosennego 2019.

Współpraca, która obejmuje również “specjalne projekty projektowe z Stuart Vevers, dyrektorem kreatywnym”, została dziś zaprezentowana.

Jordan ogłosił tę wiadomość swoim siedmioipółmilionowym obserwatorom Intagramu, dzieląc się swoim zdjęciem z kamerą. “Przy każdej twórczej pracy, chodzi o znalezienie odpowiedniego dopasowania”, napisał w podpisie zdjęcia, które podzielił. “Moja następna rola, twarz mężczyzn @Coach. Podekscytowany do pracy z @StuartVevers i całą rodziną Coach. Dobre rzeczy w drodze.”

Vevers również uzupełnił wypowiedź Jordana, mówiąc: “Michael jest fajny i autentyczny, a on naprawdę ucieleśnia trenera. W ciągu ostatnich kilku lat miałem okazję poznać Michaela. W Coach zawsze wygląda świetnie, więc zbudowanie naszej relacji było naprawdę naturalne. ”

Pomiędzy kampanią Coach a nadchodzącym Creed II , profil Jordana będzie jeszcze większy w najbliższej przyszłości. Ale nie jest jeszcze gotowy, by zdobyć sławę, ponieważ żartował na Men’s Health na początku tego roku. “Teraz muszę tylko nauczyć się odpoczywać,” powiedział żartobliwie. “W tej chwili, przez którą przechodzę teraz, pracowałem przez całe życie, dotarłem tutaj i rzeczy naprawdę zaczynają się ruszać Teraz wszystkie moje pragnienia i pomysły, czuję, że wszystko może się zdarzyć To szalone. Odpoczywam, jestem jak, dlaczego mam teraz odpocząć? Właśnie tu przyszedłem Nie mogę teraz przestać! “

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *