Miasto, które przyciąga – Białystok

W dzisiejszym dniu chciałbym napisać kilka słów o mieście w którym aktualnie przebywam, zamieszkuję, żyję 🙂 Jest to wspaniałe, dość spore miasto, które daje dużo możliwości rozwoju i poznania fajnych i ciekawych ludzi. Mieszkam w tym mieście już przeszło 5 lat i dlatego też warto pomyśleć, czy aby na pewno nie przenieść się do tego jakże wspaniałego miasta.

Miejsca w Białymstoku

To, na co wiele osób zwraca bardzo dużą uwagę, to właśnie miejsca do których można się przejść. Otóż to miasto oferuje bardzo bogatą ofertę miejsc i dla kultury i dla ducha i dla rozwoju. Przede wszystkim są tutaj teatry, filharmonia, wiele kin (nie tylko hellios 😉 ). Centrum jest bardzo bogate w miejsca dyskotek, barów, pubów i wielu więcej miejsc. W wolnych chwilach są parki w których można wychilować 🙂

Co więcej? Mieszkań nie brakuje, więc czy to kupno czy to wynajem nie jest problemem. Ceny są rozsądne więc tutaj nie ma wielkiego problemu. Wystarczy tylko mieć zdolność kredytową hehe 😛 lub po prostu gotówkę.

Rozwój w mieście Białystok

Temat rzeka, otóż miasto bardzo dynamicznie się rozwija więc nie można narzekać na brak pracy. Jak to w każdym mieście są lepsze prace i gorsze 🙂 jak to wszędzie. W serwisie gdzie znajdują się oferty pracy Białystok można znaleźć swoją pracę i tymczasową jak i na dłużej. Kwestia wyboru.

Co do przedsiębiorców, ostatnio słyszałem pozytywne opinie dotyczące urzędów – chodzi mi tutaj o przyjazność i łatwość w załatwianiu spraw. Na pewno warto się zorientować w tej sprawie i właśnie skorzystać z całej gamy usług. Miasto liczy w zaleźności kiedy było liczone, około 300 000 osób. Jest to potężna liczba klientów jak i możliwość nawiązywania kontaktów handlowych

Podsumowując

Warto na pewno odwiedzić i zamieszkać w mieście. Przyjazne ludziom, przyjazne także przedsiębiorcom 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *