Good American wymyślił nowy rozmiar dżinsów

Good American, marka dżinsowa wprowadzona w 2016 roku przez Khloe Kardashian i Emmę Grede, została zbudowana w oparciu o wielkość. Mimo że od początku nosi on rozmiar od 00 do 24 jeansów, marka odkryła, że ​​klient przeszedł pomiędzy nimi.

Po przeanalizowaniu danych klientów, Good American stwierdził, że otrzymał o 50 procent więcej zwrotów w rozmiarach 14 i 16 dżinsów niż jakikolwiek inny rozmiar w swoim asortymencie. “powodem tego jest to, że między rozmiarami 14 a 16 zmieniliśmy z” wzoru prostego “na wzór” plus “. W modelu dodatnim, dodatki są tworzone dla zupełnie innego typu ciała, czego niekoniecznie potrzebujesz, jeśli jesteś na wyższym końcu prostego rozmiaru lub niższego końca plusa, “Emma Grede, współzałożycielka Good American, powiedziała.

Aby rozwiązać ten problem, wymyślili nowy rozmiar dżinsów: 15. Dziś, począwszy od dziś, jeansy w rozmiarze 15 będą dostępne w ramach nowej kolekcji Good Good w “Good Curve” w różnych stylach, w tym w prostych i rozcięciach.

W czasach, gdy wiele marek stara się zyskać pozytywny ruch ciała bez wprowadzania do pracy (lub nawet oferując dodatkowe rozmiary), praktyczne podejście Good American do informacji zwrotnych od klientów pokazuje, że poważnie traktuje ich pieniądze.

“Duża część naszych sukcesów pochodzi od wysłuchania naszych klientów i bezpośredniego zastosowania ich opinii, a nasze nowe dopasowanie i rozmiar zostały wprowadzone przez prawie rok po przejrzeniu danych o naszych klientach i wzorach rozmiarów. znajdź grupę fokusową kobiet, które spadły między 14 a 16 rokiem życia i przynieś je do naszego biura, zmierzyliśmy ich ciała, wysłuchaliśmy ich obaw i potrzeb, i zrozumieliśmy, czego szukają, jeśli chodzi o dżinsy, aby udoskonalić nowe rozmiar “, powiedział Grede.

Branża modowa wciąż ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o integrację rozmiarów i może nauczyć się czegoś na temat strategii Good American.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *