Dlaczego Meghan Markle nie nosi tego jednego makijażu

Po raz kolejny przypomniało nam się, że mimo że jest księżną Sussex, Meghan Markle nadal robi rzeczy po swojemu.

Zamiast polegać na drużynie glam, aby wyglądała na królewską, Markle czuje się bardziej komfortowo, robiąc własny makijaż, jak mówi jej ślubny charakteryzator Daniel Martin. Rozmawiając z ludźmi , Martin podzielił się tym, że Markle zastosował własny makijaż z dość prostego powodu: po prostu chce to zrobić i wykonywać swoje królewskie obowiązki. Mam na myśli to samo?

“Czuje się lepiej, robiąc własny makijaż, uwielbia makijaż i jest w tym dobra!” Martin podzielił się. “Ona sama robi makijaż, ona nie jest wybredna – próbuje tylko ją założyć i wyjść.”

Wyraźnie ma rutynę, do której przylega: delikatne rysy twarzy, matowy cień do powiek, rumieniec, miękka warga. Ale to nie znaczy, że nie jest otwarta na zmienność: “Lubi mocniejsze oko, jej czoło jest teraz dużo bardziej zdefiniowane” – mówi – “Ale to wciąż ona, jeśli w ogóle, eksperymentuje z różnymi tonami i teraz, gdy jest bardziej opalona, ​​użyje cieplejszych kolorów, ale nie odstępuje zbytnio od swojej techniki, jest bardzo formalna w swojej rutynie. ”

Poza jedną rzeczą. Jest jedno spojrzenie, którego nigdy nie zobaczysz: odważna warga. Według Martina: “Raz, gdy zrobiła czerwoną wargę, po prostu nie czuła się w niej dobrze, lubi rozmawiać i nie jest wybredna, więc nie chce się o nic martwić”. Uwielbiamy beztroską księżniczkę. Cóż za bezwysiłkowa legenda.

Martin również podzielił się z ludźmi, że pomimo niedawnej premiery, Meghan wciąż jest tą samą dziewczyną, którą zawsze znał i kochał. “Jest mała grupa nas, która się z nią kontaktuje i widzi, jak sobie radzi, ale wciąż jest tą samą osobą” – podzielił się.

Czy jej własny makijaż i prawdopodobnie nadal ma czat grupowy? Royalty: Oni są tacy jak my!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *